Webform QR Code Element (1.1.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: optional
hi: वैकल्पिक

en: Size
hi: आकार

en: Image settings
hi: छवि सेटिंग्स

en: Text
hi: लेख

en: Bold
hi: बोल्ड

en: Underlined
hi: रेखांकित

en: About
hi: के बारे में
