Webform QR Code Element (1.1.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: optional
is: valkvæmt

en: Size
is: Stærð

en: Image settings
is: Myndastillingar

en: Font
is: Leturgerð

en: Text
is: Texti

en: Examples
is: Dæmi

en: Bold
is: Feitletrað

en: About
is: Um
