Webform QR Code Element (1.1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: optional
ka: ნებაყოფლობითი

en: Size
ka: ზომა

en: Image settings
ka: სურათის პარამეტრები

en: Text
ka: ტექსტი

en: Italic
ka: დახრილი
