Webform QR Code Element (1.1.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: optional
oc: opcional

en: Size
oc: Talha

en: Font
oc: Poliça

en: Text
oc: Tèxte

en: Examples
oc: Exemples

en: Bold
oc: Gras

en: Underlined
oc: Solinhat

en: Italic
oc: Italica

en: About
oc: A prepaus
