Webform QR Code Element (1.1.0) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: optional
pt: opcional

en: Size
pt: Tamanho

en: Image settings
pt: Configuração de imagem

en: Font
pt: Fonte

en: Text
pt: Texto

en: Examples
pt: Exemplos

en: Bold
pt: Negrito

en: Underlined
pt: Sublinhado

en: Italic
pt: Itálico

en: About
pt: Sobre

en: X position
pt: Posição X

en: Y position
pt: Posição Y

en: This field supports tokens.
pt: Este campo suporta tokens.
