Webform QR Code Element (1.1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Size
ro: Mărime

en: Image settings
ro: Setări pentru imagine

en: Examples
ro: Exemple

en: Bold
ro: Îngroșat

en: Underlined
ro: Subliniat

en: Italic
ro: Cursiv

en: About
ro: Despre

en: This field supports tokens.
ro: Acest câmp are suport pentru token-uri.
