Webform QR Code Element (1.1.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: optional
sk: voliteľné

en: Size
sk: Veľkosť

en: Image settings
sk: Nastavenie obrázkov

en: Font
sk: Písmo

en: Webform
sk: Webformulár

en: Examples
sk: Príklady

en: Bold
sk: Hrubé

en: Underlined
sk: Podčiarknuté

en: Italic
sk: Šikmé

en: About
sk: Informácie o

en: This field supports tokens.
sk: Toto pole podporuje tokeny.
