Webform QR Code Element (1.1.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: optional
sv: valfri

en: Size
sv: Storlek

en: Image settings
sv: Bildinställningar

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Examples
sv: Exempel

en: Bold
sv: Fet

en: Underlined
sv: Understruket

en: Italic
sv: Kursiv

en: About
sv: Om

en: This field supports tokens.
sv: Detta fält stöder ersättningstecken.
