Webform QR Code Element (1.1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: optional
te: ఐచ్చికం

en: Size
te: కొలత

en: Image settings
te: బొమ్మ అమరికలు

en: Text
te: పాఠ్యం

en: About
te: గురించి
