Webform QR Code Element (1.1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Text
th: ข้อความ

en: Examples
th: ตัวอย่าง

en: Bold
th: ตัวหนา

en: Underlined
th: ขีดเส้นใต้

en: Italic
th: ตัวเอียง

en: About
th: เกี่ยวกับ
