Webform Quiz (8.x-2.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Visible
tr: Görünür

en: Hidden
tr: Gizli

en: Number of points
tr: Puan sayısı

en: About
tr: Hakkında

en: Correct Answer
tr: Doğru Cevap

en: Wrong
tr: Yanlış
