Webform Quiz (8.x-2.1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Visible
nl: Zichtbaar

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Webform
nl: Formulier

en: About
nl: Over

en: Wrong
nl: Fout

en: Add form
nl: Formulier toevoegen

en: Provides a webform element for a selecting an image.
nl: Biedt een element aan voor het selecteren van een afbeelding.

en: Add quiz
nl: Quiz toevoegen

en: Quiz settings
nl: Quiz instellingen
