Webform Quiz (8.x-2.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Visible
fa: نمایان

en: Hidden
fa: پنهان

en: Webform
fa: فرم ساز

en: About
fa: درباره

en: Correct
fa: صحیح
