Webform Quiz (8.x-2.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Visible
lv: Redzams

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Webform
lv: Webforma

en: About
lv: Par

en: Add form
lv: Pievienot formu
