Webform Quiz (8.x-2.1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Background Image
ru: Фоновое изображение

en: Visible
ru: Видимый

en: Hidden
ru: Скрытый

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Number of points
ru: Количество очков

en: About
ru: Информация

en: Correct
ru: Правильный

en: Correct Answer
ru: Правильный ответ

en: Add form
ru: Добавить форму
