Webform Quiz (8.x-3.0-rc1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Visible
be: Бачна

en: Hidden
be: Схаваць

en: Webform
be: Анкета

en: About
be: Аб

en: Add form
be: Дадаць форму
