Webform Quiz (8.x-3.0-rc1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Background Image
da: Baggrundsbillede

en: Visible
da: Synlig

en: Hidden
da: Skjult

en: Webform
da: Webformular

en: About
da: Om

en: Add form
da: Tilføj formular
