Webform Quiz (8.x-3.0-rc1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Background Image
fr: Image d'arrière-plan

en: Hidden
fr: Caché

en: Survey
fr: Questionnaire

en: Number of points
fr: Nombre de points

en: About
fr: À propos

en: Correct
fr: Bonne réponse

en: Correct Answer
fr: Bonne réponse

en: Wrong
fr: Incorrect

en: Add form
fr: Ajouter un formulaire

en: Wizard
fr: Assistant

en: Provides an element to display multiple form elements as a page in a multi-step form wizard.
fr: Fournit un élément permettant d'afficher plusieurs éléments de formulaire sous forme de page dans un assistant de formulaire en plusieurs étapes.
