Webform Quiz (8.x-3.0-rc1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Visible
sv: Synlig

en: Hidden
sv: Dold

en: Webform
sv: Webbformulär

en: About
sv: Om

en: Correct
sv: Rätt

en: Quiz
sv: Frågesport

en: Correct Answer
sv: Rätt svar

en: Wrong
sv: Fel

en: Add form
sv: Lägg till formulär
