Webform Remote Handlers (3.0.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: User
hy: Օգտագործող

en: Web services
hy: Վեբ ծառայություններ
