Webform Remote Handlers (3.0.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Message
nn: Melding

en: Password
nn: Passord

en: User
nn: Brukar

en: Web services
nn: Nettjenester
