Webform Remote Handlers (3.0.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Message
sk: Správa

en: Password
sk: Heslo

en: User
sk: Používateľ

en: Method
sk: Metóda

en: Webform
sk: Webformulár

en: Debug
sk: Ladenie

en: Web services
sk: Webové služby

en: Pass
sk: Úspešné
