Webform Remote Handlers (3.0.1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Message
ast: Mensax

en: Password
ast: Clave

en: User
ast: Usuariu

en: Method
ast: Métodu
