Webform Remote Handlers (3.0.2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Headers
kn: ಹೆಡರ್‌ಗಳು

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ

en: Pass
kn: ಪಾಸ್
