Webform Remote Handlers (3.0.3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Message
fa: پیغام

en: Password
fa: رمز

en: User
fa: کاربر

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: Web services
fa: سرویس‌های وب
