Webform Remote Handlers (3.0.4) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Message
be: Паведамленне

en: Password
be: Пароль

en: User
be: Карыстальнік

en: Method
be: Метад

en: Webform
be: Анкета

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)

en: Web services
be: Вэб-службы

en: Pass
be: Пройдзены
