Webform Remote Handlers (3.0.4) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Message
he: הודעה

en: Response
he: תשובה

en: Password
he: סיסמה

en: User
he: משתמש

en: Method
he: שיטה

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Debug
he: אתר באגים

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services
