Webform Remote Handlers (3.0.4) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Message
lv: Ziņojums

en: Response
lv: Atbilde

en: Password
lv: Parole

en: User
lv: Lietotājs

en: Method
lv: Veids

en: Webform
lv: Webforma

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Web services
lv: Web servisi
