Webform Remote Handlers (3.0.4) - en to no translation catalogue (10 entries)

en: Username
no: Brukernavn

en: Message
no: Melding

en: Response
no: Respons

en: Password
no: Passord

en: User
no: Bruker

en: Method
no: Metode

en: Headers
no: Hode-linjer

en: Debug
no: Feilsøk

en: Web services
no: Vevtjenester

en: Pass
no: OK
