Webform Remote Handlers (3.0.4) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Username
ps: کارن نوم

en: Message
ps: پيغام

en: Password
ps: پټ توری

en: User
ps: غړی

en: Pass
ps: بریا
