Webform Remote Handlers (3.0.4) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Message
pt: Mensagem

en: Response
pt: Resposta

en: Password
pt: Senha

en: User
pt: Usuário

en: Method
pt: Método

en: Headers
pt: Cabeçalhos

en: Debug
pt: Depurar

en: Request
pt: Requisição

en: Web services
pt: Serviços web

en: Pass
pt: Passou
