Webform Remote Handlers (3.0.4) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Message
pt: Mensagem

en: Response
pt: Resposta

en: Password
pt: Senha

en: User
pt: Utilizador

en: Method
pt: Método

en: Webform
pt: Formulário

en: Headers
pt: Cabeçalhos

en: Debug
pt: Depuração

en: Request
pt: Pedido

en: Pass
pt: Passagem
