Webform Remote Handlers (3.0.4) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Password
ug: پارول

en: Method
ug: ئۇسۇل

en: Web services
ug: تور مۇلازىمەتلىرى
