Webform Remote Handlers (3.0.5) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Message
mn: Зурвас

en: Password
mn: Нууц үг

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Web services
mn: Вебны үйлчилгээнүүд
