Webform Remote Handlers (3.0.6) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Message
az: Mesaj

en: Password
az: Parol

en: User
az: İstifadəçi

en: Debug
az: Debaq

en: Web services
az: Veb xidmətləri
