Webform Remote Handlers (3.0.6) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Message
bn: বার্তা

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Debug
bn: ডিবাগ

en: Web services
bn: ওয়েব সার্ভিসসমূহ
