Webform Remote Handlers (3.0.6) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Message
es: Mensaje

en: Response
es: Respuesta

en: Password
es: Contraseña

en: User
es: Usuario

en: Method
es: Método

en: Debug
es: Depurar

en: Request
es: Solicitud

en: Web services
es: Servicios web

en: Pass
es: Resultado válido
