Webform Remote Handlers (3.0.6) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Message
gl: Mensaxe

en: Password
gl: Contrasinal

en: User
gl: Usuario/a

en: Method
gl: Método

en: Webform
gl: Formulario web

en: Debug
gl: Depuración

en: Web services
gl: Servizos web

en: Pass
gl: Resultado válido
