Webform Remote Handlers (3.0.6) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Message
hu: Üzenet

en: Response
hu: Válasz

en: Password
hu: Jelszó

en: User
hu: Felhasználó

en: Method
hu: Mód

en: Webform
hu: Űrlap

en: Headers
hu: Fejlécek

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: Request
hu: Felkérés

en: Web services
hu: Webszolgáltatások

en: Pass
hu: Átment

en: Endpoint
hu: Végpont
