Webform Remote Handlers (3.0.6) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Message
pl: Wiadomość

en: Response
pl: Odpowiedź

en: Password
pl: Hasło

en: User
pl: Użytkownik

en: Method
pl: Metoda

en: Webform
pl: Formularz

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Request
pl: Żądanie

en: Web services
pl: Usługi web

en: Pass
pl: Pomyślnie
