Webform Remote Handlers (3.0.6) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Message
sl: Sporočilo

en: Password
sl: Geslo

en: User
sl: Uporabnik

en: Method
sl: Metoda

en: Debug
sl: Razhroščevanje

en: Web services
sl: Spletne storitve

en: Pass
sl: Uspeh
