Webform Remote Handlers (3.0.6) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Message
sv: Meddelande

en: Response
sv: Svar

en: Password
sv: Lösenord

en: User
sv: Användare

en: Method
sv: Metod

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Debug
sv: Felsök

en: Web services
sv: Webbtjänster

en: Pass
sv: Godkännande
