Webform Remote Handlers (3.0.7) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ

en: Web services
bo: དྲ་རྒྱའི་ཞབས་ཞུ

en: Pass
bo: ལེགས་འགྲུབ
