Webform Remote Handlers (3.0.7) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Message
km: សារ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស

en: Web services
km: សេវា​បណ្តាញ

en: Pass
km: ហុច
