Webform Remote Handlers (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Message
hr: Poruka

en: Password
hr: Lozinka

en: User
hr: Korisnik

en: Method
hr: Metoda

en: Web services
hr: Mrežni servisi

en: Pass
hr: Uspjeh
