Webform Remote Handlers (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Message
eu: Mezua

en: Password
eu: Pasahitza

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Method
eu: Metodoa

en: Web services
eu: Web zerbitzuak
