Webform Remote Handlers (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Message
ru: Сообщение

en: Password
ru: Пароль

en: User
ru: Пользователь

en: Method
ru: Метод

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Web services
ru: Веб-службы

en: Pass
ru: Пройден
