Webform Remote Handlers (8.x-1.2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Password
ka: პაროლი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Method
ka: მეთოდი

en: Web services
ka: ვებ სერვისები
