Webform Remote Handlers (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Message
lt: Žinutė

en: Password
lt: Slaptažodis

en: User
lt: Narys

en: Method
lt: Būdas

en: Webform
lt: Web forma

en: Web services
lt: Web paslaugos

en: Pass
lt: Pavyko
