Webform Remote Handlers (8.x-1.3) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Message
cy: Neges

en: Password
cy: Cyfrinair

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Method
cy: Dull

en: Webform
cy: Ffurf gwe
